Speed River TFC                                          2/16/2019 - 4:56 PM
            Speed River Last Chance 2019 - 2/15/2019 to 2/16/2019            
                              Guelph Fieldhouse                              
 
Event 14  Men 60 Meter Dash
==========================================================================   
    Name                    Year School                 Prelims  Alternate   
==========================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                                        
  1 Smellie, Gavin               Unattached Ontario        6.81q             
  2 Ford-Azonwanna, Andre        Unattached Ontario        6.82q             
  3 Joseph, Xavier               York Lions                6.96q             
  3 Thompson, Kyle               Guelph Gryphons           6.96q             
Heat  2 Preliminaries                                                        
  1 Benjamin, Kristian           Guelph Gryphons           7.01q             
  2 Sinden, Kyle                 Guelph Gryphons           7.07q             
  3 Onyemah, Immanuel            Waterloo Warriors         7.16q             
Heat  3 Preliminaries                                                        
  1 Kelly, Jayden                Guelph Gryphons           7.03q             
  2 Webber, Michael              Unattached Ontario        7.05q             
  3 Charles, Quinn               York Lions                7.09q             
  4 Reason, Kurdell              Guelph Gryphons           7.17q             
Heat  4 Preliminaries                                                        
  1 Shokour, Brandon             York Lions                7.20q             
  2 Fuchs, Christopher           Unattached Ontario        7.27              
  3 Alao, Seyi                   Waterloo Warriors         7.29              
Heat  5 Preliminaries                                                        
  1 Usifo, Ike                   Guelph Gryphons           7.23              
  1 Ebikeme, Ugata               York Lions                7.23              
  3 Scarrow, Devonte             Speed River               7.38              
Heat  6 Preliminaries                                                        
  1 Ehirim, Chijoke              Waterloo Warriors         7.42              
  2 Todd, Dean                   Waterloo Warriors         7.43              
  3 Petter, Brandon              Waterloo Warriors         7.51              
  4 Smith, Ben                   Speed River              10.28              
Heat  7 Preliminaries                                                        
  1 Roth, Michael                St Thomas Le              7.31              
  2 Angerilli, Adam              Speed River               7.41              
  3 Chung, Avery                 York Lions                7.49              
Heat  8 Preliminaries                                                        
  1 Couch, Bailey                Woodstock Legion AC       7.65              
  2 Gray, Fox                    St Thomas Le              7.68              
  3 Hui, Tit (jonathan)          Guelph Track              7.74              
  4 Gong, Jiaqi                  Speed River               7.83              
Heat  9 Preliminaries                                                        
  1 Odonnell, Sean               Unattached                7.21              
  2 Belanger, Dylen              St Thomas Le              7.65              
  3 Bell, Hayden                 St Thomas Le              7.95              
  4 Wagner, Chris                Unattached Ontario        8.00              
Heat  10 Preliminaries                                                       
  1 Bailey, Chafari              York Lions                7.39              
  2 Khalid, Mustajab             Laurel Creek T.F.C.       7.65              
  3 England, Joseph              Speed River               8.08              
  4 Martin, Peter                Laurel Creek T.F.C.       9.19              
=============================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H# Alternate
=============================================================================
Preliminaries                                                                
  1 Smellie, Gavin               Unattached Ontario        6.81q  1          
  2 Ford-Azonwanna, Andre        Unattached Ontario        6.82q  1          
  3 Thompson, Kyle               Guelph Gryphons           6.96q  1          
  3 Joseph, Xavier               York Lions                6.96q  1          
  5 Benjamin, Kristian           Guelph Gryphons           7.01q  2          
  6 Kelly, Jayden                Guelph Gryphons           7.03q  3          
  7 Webber, Michael              Unattached Ontario        7.05q  3          
  8 Sinden, Kyle                 Guelph Gryphons           7.07q  2          
  9 Charles, Quinn               York Lions                7.09q  3          
 10 Onyemah, Immanuel            Waterloo Warriors         7.16q  2          
 11 Reason, Kurdell              Guelph Gryphons           7.17q  3          
 12 Shokour, Brandon             York Lions                7.20q  4          
 13 Odonnell, Sean               Unattached                7.21   9          
 14 Ebikeme, Ugata               York Lions                7.23   5          
 14 Usifo, Ike                   Guelph Gryphons           7.23   5          
 16 Fuchs, Christopher           Unattached Ontario        7.27   4          
 17 Alao, Seyi                   Waterloo Warriors         7.29   4          
 18 Roth, Michael                St Thomas Le              7.31   7          
 19 Scarrow, Devonte             Speed River               7.38   5          
 20 Bailey, Chafari              York Lions                7.39  10          
 21 Angerilli, Adam              Speed River               7.41   7          
 22 Ehirim, Chijoke              Waterloo Warriors         7.42   6          
 23 Todd, Dean                   Waterloo Warriors         7.43   6          
 24 Chung, Avery                 York Lions                7.49   7          
 25 Petter, Brandon              Waterloo Warriors         7.51   6          
 26 Belanger, Dylen              St Thomas Le              7.65   9          
 26 Khalid, Mustajab             Laurel Creek T.F.C.       7.65  10          
 26 Couch, Bailey                Woodstock Legion AC       7.65   8          
 29 Gray, Fox                    St Thomas Le              7.68   8          
 30 Hui, Tit (jonathan)          Guelph Track              7.74   8          
 31 Gong, Jiaqi                  Speed River               7.83   8          
 32 Bell, Hayden                 St Thomas Le              7.95   9          
 33 Wagner, Chris                Unattached Ontario        8.00   9          
 34 England, Joseph              Speed River               8.08  10          
 35 Martin, Peter                Laurel Creek T.F.C.       9.19  10          
 36 Smith, Ben                   Speed River              10.28   6